propozice

Hotel Hron Cup 2013 – NÁCHOD - turnaj v kopané - pro ročník 2000 a mladší

sobota dne 9.3.2013                                                       hřiště Náchod-Běloves

hráči narození po 1.1.2000 a Startují mladší dle soupisek a průkazů.

Soupisky s daty narození hráčů odevzdají trenéři pořadateli před zahájením turnaje.

Nutný průkaz ČMFS nebo jiný doklad totožnosti.

Startovné: 1.500,- Kč. (možnost 1). Splatné nejpozději před nástupem na první utkání v turnaji.

Možnost 2: startovné + oběd: 2.500,- Kč. V ceně 16 obědů (polévka, hlavní jídlo, limonáda). Splatné nejpozději před nástupem na první utkání v turnaji.

Technická  ustanovení:

1.  Hrací plocha je polovinou normální hrací plochy.

2.  Branky mají rozměry 5x2 m.

3.  Výkop od branky nesmí být přes půlku hřiště.

4.  Počet hráčů na hřišti: 7 v poli + 1 brankář. Ze soupisky může docházet  k výměně  hráčů

na hřišti libovolným hokejovým způsobem. Maximální počet hráčů na soupisce: 16.

5.  Hrací doba 1 x 19 minut bez přestávky dle časového rozpisu. Mezi jednotlivými zápasy bude

přestávka 1 minuta, proto žádáme trenéry, aby zajistili včasný příchod svého mužstva na

utkání, aby nedocházelo ke zbytečným časovým prodlevám !!!

6.  Po míči v autu se provádí vhazování. Rohy se kopou.

7.  Hraje se s míči č.4.

8.  Není zrušeno pravidlo o postavení mimo hru.

9.  Hráč, který byl vyloučen se nesmí zúčastnit následujícího utkání. Za vyloučeného hráče

nesmí utkání  nastoupit další hráč po dobu 3 min.

10. Výstroj  hráčů  tvoří  dres s číslem,  trenýrky,   stulpny  a  sportovní  obuv.  Je zakázáno hrát v  kopačkách  s

vyměnitelnými kolíky. Všichni hráči jsou povinni mít chrániče  holení.

11. Čekací doba mezi jednotlivými zápasy je 1 minuta.

12. Turnaj bude rozhodovat komise rozhodčích podle pravidel vydaných  vedením  turnaje v souladu s pravidly ČMFS.

13. Případné protesty možno podat do 15-ti minut po  skončení příslušného zápasu. Poplatek 200,- Kč.

Hrací a soutěžní řád:

1. Hraje se systémem 2 skupiny po 6-ti týmech. Následně skupina o 1-4 místo (postupují první dva týmy ze skupin). Stejným způsobem skupiny o 5-8, resp.9-12.místo.

g) los.

V případě kritéria „f)“ 3 pokutové kopy. Pokud se nerozhodne, následují pokutové kopy po 1 až do rozhodnutí,  přičemž k opakování střelce může dojít až po vystřídání   všech hráčů uvedených na soupisce družstva.

Další ustanovení:

Přísný zákaz vstupu do prostoru hřiště komukoliv, kdo není uveden jako člen mužstva na soupisce (platí zejména pro rodiče) !!!   Do jedné uzamykatelné šatny budou umístěna dvě až tři mužstva.

Odpovědnost:

Účastnická mužstva jsou zodpovědná za pojištění svých hráčů. Organizátoři nejsou zodpovědní za zranění, ztrátu a krádež majetku ve vztahu k účastníkům turnaje. Trenéři a vedoucí mužstev zodpovídají za chování hráčů po celou dobu turnaje a způsobené škody platí na místě.